درباره پاراکس الکترونیک بیشتر بدانیم

مجموعه فنی و مهندسی  پاراکس الکترونیک افتخار دارد با اندوخته ای از دانش و تجربه 10 ساله خود به همراه تیمی متخصص و کار آزموده و بهره گیری از کامل ترین امکانات و به روزترین طرح ها و با هدف ارج بخشیدن به صنعت تبلیغات دیجیتال به عنوان عضوی کوچک سهمی بزرگ در جهت ارتقا و پیشرفت این صنعت در کشورمان دارد. ما معتقدیم بهترین راه ارائه و معرفی محصول تبلیغ متناسب با نوع فعالیت است.

این مجموعه تجربیات خود را در بخش الکترونیک دیجیتال و انتقال اطلاعات تبلیغاتی و کاربردی به مشتری به زیبا ترین شکل به صورت تلویزیون شهری و تابلوهای روان و استندهای فول کالر از طریق این مجموعه تقدیمتان می دارد.

ساخت و تولید انواع تلویزیون های شهری غول پیکر قابل نصب در کلیه مکان های باز وبسته، تلویزیون های تبلیغاتی قابل نصب در حاشیه زمین های ورزش ،انواع تلویزیونهای فول کالر متحرک  (Portable)، تلویزیون های شهری اجاره ای (Rental) قابل نصب در همایش ها و استیج گروه های موسیقی و مجالس، ساخت انواع استندهای تبلیغاتی فول کالرقابل استفاده در فروشگاه ها و مراکز خرید، ساخت انواع تابلو های روان تک رنگ و فول کالر مختص فروشگاه ها، ساخت سیستم  نوبت دهی و فراخوان، ساخت انواع تابلوهای کنترل ترافیک  VMS و VSL مخصوص اتوبان و جاده ها ، نورپردازی شهری و محیطی اعم از نورپردازی پل ها و نمای ساختمان، ساخت و تولید انواع استیج های جذاب فول کالر با قابلیت پخش فیلم، استیج های بیسیم  Wifi، ساخت و تولید انواع ساعت های بانکی، ساعت های سالنی و ساعت های مساجد با قابلیت اعلان اوقات شرعی، ساخت و تولید انواع منو قیمت (اعلان قیمت) دیجیتال مختص صرافی ها و طلا فروشی ها و اغذیه فروشی ها. این ها همه و همه بخشی از فعالیتهای این مجموعه است.